: +90 212 282 88 00

SONAX SONBAHAR KAMPANYASI

Artık sonbahara giriyoruz; aracınızı yaz aylarında maruz kaldığı toz ve kirden arındırıyoruz. Özel Sonax ürünleri kullanılarak, Sonax Uygulama Merkezlerinde yapılacak özel uygulamaların toplam fiyatı 680 tl yerine 400 tl olarak müşterilerimize uygulanacaktır.
İşte bu pakete dahil olan hizmetler:
1- SONAX DETAYLI İÇ TEMİZLİK VE STERİLİZASYON

Aracın içi yoğun gündelik kullanım ve yağmur, rüzgâr, evcil hayvan vb. dış etkilerden kaynaklanan toz, çamur, yağ, kahve, alkol, sigara, kıl, tüy gibi kir ve lekelere, kimyasal ağır kir ve lekelere ve yoğun mikrop, virüs ve bakterilere maruz kalır. Tüm bu kir ve lekeler Sonax’ın yıllarca süren araştırmalarla kir ve lekenin niteliğine göre geliştirdiği ürünler sayesinde materyallerin dokusuna ve rengine zarar vermeden mükemmel temizler. Önce aracın içindeki vinil, deri, kumaş kaplı tüm döşemelerin yüzeyine yapışan ve yukarıda belirtilen tüm lekeler Sonax’ın leke dökücü ürünleri sayesinde temizlenir. Lekelerden temizlenen döşemelerin içine nüfuz eden tüm inatçı ağır kir ve lekeler yine Sonax’ın bu kir ve lekeler için geliştirdiği temizleyici ürünler sayesinde iyice yumuşatılıp çözüldükten sonra vakumlanarak mükemmel temizlenir.

Klima Kanalları ve Dip Bölgelerin Temizlenmesi: Aracın havalandırma kanalları, klima kanalları, gösterge panelleri, cam fitilleri vb tüm hassa ve ulaşılması zor bölgeler Sonax’ın özel olarak geliştirdiği temizleyici ürünlerle zarar vermeden temizlenir.

Plastik aksamların temizlenmesi: Aracın içindeki plastik aksam ve kaplamalar Sonax’ın torpido ve plastik temizleyici ve yenileyici ürünleri ile derinlemesine temizlenerek ilk günkü görünümüne kavuşturulur.

Bagaj içinin temizlenmesi: Aracın bagaj için döşeme ve plastik aksamları, stepne dahil, Sonax’ın ağır kir ve leke sökücü ürünleri ile mükemmel temizlenir.

Camların temizlenmesi: Aracın tüm camları Sonax’ın cam temizleme ve parlatma ürünleriyle temizlenir, parlatılır.

Ozonla Sterilizasyon: Oksijen doğada 2 oksijen atomundan meydana gelen bir molekül olarak bulunur. Ozon ise (O3) 3 oksijen atomundan meydana gelen bir gazdır. Bileşiği sabit olmadığı için çabucak oksijene (O2) dönüşür. Bu reaksiyon oksijen ile tek “O” molekülünün ayrılmasına sebep olur. Dışarıda serbest kalan bu “O” molekülü yaşadığımız ortamda bulunan hava veya su içerisindeki bakteri, virüs, mantar, küf ve mikropları çok kısa sürede yok eder. Ozon dünyadaki en güçlü dezenfektanlardan biri sayılmaktadır. Ozon yüksek oksidasyon gücüne sahip bir gazdır. Çok kuvvetli bir sterilizasyon gücüne sahip olmasının yanında oldukça da kısa bir yaşam döngüsüne sahiptir. Hızlı etki eder ve az miktarı yeterli olur. Sadece bakterileri değil aynı zamanda virüsleri, sporları, küfleri, mantarı ve pek çok diğer bulaşanı oksidasyon yolu ile yok edebilme gücüne sahiptir. Ne kadar detaylı temizlik yapılsa da ulaşılamayan dip noktalarda(klima havalandırma kanalları, döşemelerin lif dipleri, montaj birleşme yerleri vb) bulunan bakteri ve mikroplar koku yaymaya devam ederler. Ozon makinesi araç içerisine yerleştirilerek uygulanır, araç içindeki oksijen gazını ozon gazına çevirerek kötü kokuları kısa bir sürede yok edilerek canlı mikro organizmaların hepsi yok edilir.

2- SONAX KOMPLE İÇ KORUMA

Aracın iç mekânındaki tüm tekstil, halı ve vinil döşemelerin koruma altına alınmasıdır. Kir ve leke yapıcı maddelerin elyafa işlemesini engellemek, vinil yüzeylerde de toz ve kirin gözeneklere yerleşmesini önlemek amacı ile Sonax tarafından geliştirilen bir sistemdir. Ayrıca aracın içindeki plastik kaplamalar ve aksamlar Sonax tarafından geliştirilen torpido ve plastik temizleyici ve yenileyici ürünlerle derinlemesine temizlenir ve mükemmel şekilde koruma altına alınır. Sonax araç içi temizleyici ile temizlenen deri döşemeler Sonax’ın Deri Temizleyici ve Koruyucu ürünleri ile koruma altına alınarak canlı ve parlak kalması sağlanır, zamansız kuruyup çatlamaları önlenmiş olur. Böylece aracın içi ilk günkü görünümünü uzun süre muhafaza eder.

3- KLİMA TEMİZLEME VE DEZENFEKSİYON SİSTEMİ

Sonax Klima Temizleme ve Dezenfekte spreyi en derin noktalara ulaşabilmesi için özel hortumu ile havalandırma kanallarından içeriye sıkılır; yaklaşık yarım saat nüfuz etmesi beklenir; sonra araç ve klima sistemi 10 dakika, kapılar açık şekilde çalıştırılır. Böylece klima havalandırma sistemindeki insan sağlığını tehdit eden unsurlar ve kötü kokular ortadan kaldırılır, tüm ortam dezenfekte edilir.

 

Kampanya Uygulama Koşulları

* Kampanya 05 Eylül – 15 Ekim 2016 tarihleri arasında bütün Sonax Uygulama Merkezlerinde geçerlidir.
* Paket içeriğinde yer alan uygulama hizmetleri tek tek ve paketi içeriğinden bir hizmet çıkarılarak kullanılamaz.
* Kampanya var olan başka bir Sonax kampanyası birleştirilip kullanılamaz.
* 680 TL. değerindeki Sonax Komple İç Temizlik ve Koruma Paketi Kampanya dahilinde 400 TL. olarak uygulanacaktır.
* Belirtilen fiyatlar binek araç tipleri içindir. Long (SUV-Panelvan-Minibüs-E sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat % 20 arttırılarak uygulanır.
* Fiyatlara KDV dahildir.