: +90 212 282 88 00

SONAX ADI ALTINDA FALİYETLERİNE DEVAM EDEN İŞLETMELERE DİKKAT!

how to write an english hl essay free essay writer how to write my address in english
how to write a essay in english pdf https://paperhelp.nyc how to write an essay in apa format

Sonax’ın Türkiye Distribütörü Auton Otomotiv A.Ş Türkiyede kurduğu bayilik sistemi içerisinde yer alan her Sonax bayisinin Sonax standartlarına uygun hizmet vermesine ve bu hizmetin sürekliliğine, müşteri memnuniyetine ve marka güvenine fazlasıyla önem vermektedir.

Düzenli kontroller ile bu yetkinliklere sahip olmayan bayilerin Sonax bayiliği iptal edilmektedir. Yasal süreç sonuçlanana kadar Sonax adı ve tabelası altında hizmet vermeye devam edebilmektedirler.

Yetkisi Olmayan Sahte Sonaxları Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Sektörde geçen 12 yıl içerisinde hızla büyüyen iş yapısı ile çok fazla sayıda sahte Sonax iş yerleri faaliyet göstermeye başladı. Sonax’ın tabelasıda dahil bazı görsellerini aynen taklit eden bu işletmelerin tespiti yapıldığı taktirde hukuki süreç avukatlarımız tarafından başlatılmaktadır. Fakat bu tespit yapılana kadar müşterilerimizin mağdur olmaması adına dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır:

1.SONAX WEB SİTESİNDEKİ BAYİLER BÖLÜMÜNDE YER ALIYOR MU?

Tüm Türkiye genelinde var olan Sonax bayilerinin güncel listesinde web sitemizde yer alan bayiler bölümümüzden ulaşabilirsiniz. http://www.sonax.com.tr/bayilerimiz/size-en-yakın-sonax-bayi.html

Bu listede yer almayan hiçbir işletme kesinlikle yetkili bir Sonax işletmesi değildir.

2.YETKİ BELGESİ VAR MIDIR?

Türkiye distribütörü Auton A.Ş. tarafından yetkilendirilen tüm Sonax bayilerine her yıl yenilenen yetki belgesi verilir. Bu belge mutlaka işletmede müşterinin rahatlıkla görebileceği bir yere asılmalıdır.

Auton tarafından şirket mührü ve ıslak imza ile imzalanan bu yetki belgesine mutlaka bakınız. Bu belgeye sahip olmayan işletmeler yetkili Sonax bayisi değildir.

3.SONAX TAKLİTLERİNE ALDANMAYIN

Auton’un Türkiye’de geliştirdiği Sonax detaylı araç iç ve dış temizlik, bakım ve koruma hizmetleri, görselleri, konsepti ve hizmetleri yaygın bir biçimde taklit edilmekte ve bir bakıma Sonax bu işin adı sanılmaktadır. Oysa bu durumun işin gerçeği ile uzaktan yakından bir ilgisi yoktur. Nano boya koruma Sonax’ın en çok taklit edilen hizmet başlığıdır.

Sonax’ta bu hizmetin detayları ise şu şekildedir:

  • Araç yüzeyi yıkandıktan sonra boya yüzeyinde yer alan zift, katran, demir tozu, reçine gibi inatçı kir ve lekeler kir ve lekenin niteliğine göre 4 farklı Sonax ürünü ile temizlenir.
  • Kirden arındırılan boya yüzeyinde oluşmuş çizikler Sonax’ın nano çizik giderici ürünleri ile temizlenir.
  • Temizlenen araç yüzeyi Sonax’ın Nano Polish cilası ile parlatılır.
  • Parlatılan yüzey son olarak Sonax’ın Nano ürünü ile koruma altına alınır.

Bu uygulamada kullanılan ürünlerin tamamı Sonax’ın Nano teknolojisi ile ürettiği ürünlerdir ve sadece Sonax uygulama merkezlerinde vardır. Bu ürün Sonax uygulama merkezleri dışında hiç bir yere verilmemektedir. Buna rağmen yetkili servislerde dahil olmak üzere bütün oto yıkamacılar Nano boya koruma yaptıklarını iddia etmekte. Bu durumda yapmanız gereken durumu sorgulamak olmalıdır. Kullandıkları ürünlerde dahil olmak üzere verdikleri hizmet ve garantileri yetkili servis ise servisin bağlı olduğu markanın konseptinde böyle bir uygulama olup olmadığı gibi. Örmeğin Almanya’daki ana firma konseptinde böyle bir uygulama var olup olmadığını Türkiye’deki yetkili serviste bu işi nasıl ve kimlere yaptırdığını sorabilirsiniz. İşin aslını öğrenmeden aracınıza zarar verebilecek uygulamalardan kaçının.

Bunların yanı sıra Sonax taklitçileri türemeye başladı. Bu tarz işletmelerde her uygulamanın Sonax ile birebir aynı olduğu söylenmekte. Durumu dahada ileri boyuta taşıyarak Sonax’ta müdür ve usta olarak çalıştıklarını hatta Sonax’ı dahada geliştirdik diyerek piyasada iş yapmaya çalışmaktadırlar.

Gölgeler karanlıkta gerçek zannedilir, ta ki aydınlıkta aslı görülüp anlaşılıncaya kadar.

You can easily feel overwhelmed by how many assignments you must complete before the time limit. Although it is tempting to seek out a cost-effective paper writing service to take care of your task, managing paper writing service the work can be difficult. This is the best benefit when you use a low-cost essay writing services.