: +90 212 282 88 00

Genel

Araç Servislerinde Yapılan Boya Koruma ve Seramik Kaplama

ARAÇ SERVİSLERİNDE YAPILAN BOYA KORUMA VE SERAMİK KAPLAMA   Sıfır araç aldınız heyecanlısınız. Bütün birikimlerinizi verdiniz işlemleriniz bitti ve son mutluluk anında satış temsilciniz size hemen ş u soruyu yöneltti. Aracınız..

DETAYA GİT
araç seramik kaplama

Araç Seramik Kaplama

Araç Seramik Kaplama Nedir? Araç seramik kaplama, arabaların boyalarının zarar görmemesi için uygulanan bir teknolojidir ve arabaların kaporta kısımlarının orijinal kalması temin edilmiş olur. Söz konusu yöntemlerin uygulanması aşamasında s..

DETAYA GİT
sonax-porsche-seramik

Seramik Araç Kaplamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Seramik Araç Kaplamada Önemli Noktalar Günümüz toplumuna baktığımızda gelişen teknoloji ve alım gücündeki iyileşmeler ile artık her evde iki araba bulunması kaçınılmaz olmuştur. Biz insanlar doğamız gereği rahatına düşkün olduğumuz için, t..

DETAYA GİT
sonax-bmw-2

Seramik Kaplama Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Seramik Kaplama Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli Artan araç teknolojisi ve hayat standardının yüksek boyutlara ulaşması ve bizleri gideceğimiz her yere ulaştıran araçlarımıza daha fazla ihtiyaç duymamızı sağlamaktadır. Daha rahat tatil ya..

DETAYA GİT
sonax-seramik-kaplama-detay

Cam Filmi

Cam Filmi Nasıl Çekilir Kimilerimiz için araç bir tutku olduğu kadar aracımızın görünümleri de tutkularımız arasında yer almaktadır. Araçlarımızın boya, bakım, kaplama gibi dikkat ettiğimiz özelliklerin yanında bulunan bir önemli husus ise..

DETAYA GİT

Araç Bakımında Tavsiyeler

Sonax Levent Araç Bakımında Tavsiyeler İnsanoğlu doğar, yaşar ve ölür. Bu döngünün ne kadar süreceğini kestirmek imkânsızdır. Fakat bu süreci uzatmak ya da kısaltmak bizim elimizdedir. Kötü alışkanlıkların uzun yıllar devam ettiği bir haya..

DETAYA GİT
sonax-seramik

Seramik Kaplama Özellikleri

Seramik Kaplama Özellikleri Nelerdir? Seramik kaplama son dönemlerin araba sektöründe en yaygın olarak tercih edilen teknolojilerinden birisidir. Peki, nedir bu seramik kaplama? Eski dönemlerde yapılan ve ömrü sadece altı ay kadar bir zama..

DETAYA GİT

Hangi Araçlara Seramik Kaplama Yapılabilir

Hangi Araçlara Seramik Kaplama Uygulaması Yapılabilir? Hepimizin bildiği araçlar tutku olmanın yanı sıra ailemizin bir ferdi olmuştur. Çünkü artık her evde bir araba vardır. Ayağımızı yerden kesen bu mucizevi teknoloji bazı durumlarda bazı..

DETAYA GİT

ARAÇ BOYA KORUMA

Araç Boya Koruma Hakkında Araçlarımız sürekli dış etmenlerle karşı karşıya. Bunlar kışın yağan asitli yağmurlar, egzos dumanları, güneşin yakıcı sıcağı, kuş ve sinek kalıntıları, inşaat ve beton atıkları, yollardaki zift v.s. Araç boya k..

DETAYA GİT
sonax-levent-seramik-kaplama

ARAÇ ÇİZİK GİDERME

Araçlarda Çizik Giderme Aracınızın dış yüzeyi dış etkenlere bağlı olarak zaman içerisinde yıpranabilir. Bu yıpranmaları engellemek ve minimize etmek bir takım işlemlerle mümkündür. Böylece aracınızı dış etken kaynaklı zararlardan korumuş o..

DETAYA GİT
ic-yuzey

Araç Koltuk Temizleme

ARAÇ KOLTUK TEMİZLEME Araç içi temizliği sağlıklı ve rahat bir sürüş için oldukça önemlidir. Araç içi detaylı temizlik yapıldığı sürece aracınızı daha konforlu ve keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. Detaylı Araç Koltuk Temizleme İşlem..

DETAYA GİT

Nano Boya Koruma

NANO BOYA KORUMA Nano boya koruma Sonax’ın nano teknoloji ürünü çizik giderici, boya parlatıcı ve boya koruyucu ürünleri kullanılarak yapılan boya koruma işlemidir. Aracın boya ve vernik yüzeyindeki dış etkenler, yanlış yıkama ile pasta c..

DETAYA GİT
Seramik-arac-koruma1

Araç Seramik Korkuma

Araç Seramik Koruma Araç seramik koruma araç boya yüzeyinde oluşabilecek doğal ve endüstriyel tahribatları önlemek amacıyla geliştirilmiştir. Özel olarak geliştirilen bu ürün özel uygulama tekniği ile sertifikalı otomobil koruma teknik per..

DETAYA GİT
sonax-porsche-seramik

Seramik Araç Kaplama Nedir ? Ve Nasıl Yapılır ?

Seramik Araç Kaplama Nedir? Aracınızın güneş ışınları, reçine, kuş pisliği ve bunun gibi çevresel aşındırıcı etkenler sonucunda zarar görmesini ve parlaklığını yitirmesini engellemek amacıyla geliştirilmiş olan seramik araç kaplama yüzeyde..

DETAYA GİT
sonax-seramik

Seramik Kaplama Ne İşe Yarar ?

Seramik Boya Nerede,Ne işe Yarar ? Birçok kişi araçlarını çevresel faktörden bunun yanı sıra aşınmalardan korumak için binlerce yola başvurmaktadır. Zaman içinde aracın boya ve alaşımları kavlayabilir, çatlayabilir ve bunun yanı sıra renk ..

DETAYA GİT
sonax-alfa-romeo

Seramik Boya Kaplama Nedir ?

Seramik Boya Kaplama Neleri Korur Seramik Boya Kaplama, araçlarda alaşım boylarında zamanla oluşan zararları engellemek amacıyla yapılan bir koruma çeşididir. Bu işlem araç yüzeyinde bulunan en derin noktalara dahi ulaşmaktadır. İşlem yıll..

DETAYA GİT
sonax-bmw-2

Seramik Boya Kaplama Fiyatları

Seramik Boya Kaplamadan Sonra Araçlar üzerinde oluşabilen doğal ya da kimyasal tahribatları önlemek amacıyla geliştirilen seramik boya kaplama ülkemizde son zamanlarda oldukça popüler hale gelen işlemler arasında yer almaktadır. işlemin po..

DETAYA GİT
sonax-bmw

Araçlarda Seramik Boya Kaplama

Seramik Boya Kaplamada Dış Etkenler Son zamanlarda araçların dış etkenlerden yüzeyinin korunması için yaptırılan ve araçlara ekstra parlaklık kazandıran seramik boya kaplama işlemi sıkça karşımıza çıkmaktadır. Araçlarda seramik boya kaplam..

DETAYA GİT
SONAX-ictemizlik

Detaylı İç Temizlik Fiyatları

Pek çok kişi tarafından yıl içinde belli aralıklar ile mutlaka yaptırdığı detaylı iç temizlik, hem aracınız açısından hem de sağlığınız açısından önemli konular arasında yer almaktadır. Temizlik konusunda hassas olanların ve özellikle çocuğ..

DETAYA GİT
sonax-mercedes

Detaylı İç Temizlik Faydaları

Araç temizliği hem sağlık açısından hem de temiz ve ferah bir ortam açısından oldukça önemli konular arasında yer almaktadır. Araçlar için özenli bir şekilde gerçekleştirilen detaylı iç temizlik faydaları ise aracınıza ve size sağladığı fay..

DETAYA GİT
ic-yuzey

Detaylı İç Temizliğin Püf Noktaları

Arabasını en temiz kullandığını iddia eden kişilerin dahi, belirli bir süre sonra araçlarının kirlenmemesi mümkün değildir. Çevresel faktörler, arabanın kirlenme süresini değiştirebilmektedir. Kalabalık ailelerin kullandığı araçların, daha ..

DETAYA GİT
ic-yuzey2

Araçlarda Detaylı İç Temizlik

Araç bakımı ve temizliği pek çok kişi tarafından büyük bir itina ile yaptırılan ve takip edilen işlemler arasında yer almaktadır. Detaylı iç temizlik için yapılacak çalışmalarda ise alanında uzman firmalardan destek almak şarttır.  Otomobil..

DETAYA GİT
ic-yuzey-temizlik1

Araçlarda Detaylı İç Temizlik Nedir ?

Araçlarda yapılan temizlik işlemeleri farklılık göstermektedir. Araçların halı, koltuk, bagaj ya da tavanından ve daha pek çok farklı bölümlerinden oluşan temizlik işlemine araçlarda detaylı temizlik adı verilmektedir. Düzenli olarak yaptır..

DETAYA GİT
bmw-seramik1

Seramik Boya Koruma Püf Noktaları

Seramik boya koruma aracınızın uzun ömürlü olması için yapılan ve araca uzun onur yanında estetik bor görüntü de kazandıran işlemdir.  Seramik boya koruma sayesinde aracınız yıllarca aynı ışıltı ve boya özelliğini korumaktadır.  Seramik boy..

DETAYA GİT
araç folyo kaplama için puf noktalar

Araç Folyo Kaplama

Araç Folyo Kaplama Araç folyo kaplama, arabaların renklerinin ve tasarımlarının değiştirilmesi aşamasında bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanlar arabaların boyatmak yerine bu tür yöntemleri kullanarak daha kalıcı ve etkileyici çöz..

DETAYA GİT

SIFIR ARAÇLARDA HER BOYA KORUMAYA İNANMAYIN!

Birçok yetkili satıcı sıfır araç satışlarında satışla birlikte araca boya koruma uygulaması satışıda yapmaktadırlar. Bazı yerlerde boya koruma için 600-4000 TL fiyat aralığında satışlar gerçekleşmektedir.   Boya koruma uygulaması..

DETAYA GİT