: +90 212 282 88 00

Detaylı İç Temizlik Fiyatları

SONAX-ictemizlik

Pek çok kişi tarafından yıl içinde belli aralıklar ile mutlaka yaptırdığı detaylı iç temizlik, hem aracınız açısından hem de sağlığınız açısından önemli konular arasında yer almaktadır. Temizlik konusunda hassas olanların ve özellikle çocuğu olanlar için sağlıklı bir araç ortamı bulundurmak isteyenlerin daha fazla dikkat ettikleri detaylı iç temizlik konusu fiyat bakımından farklılıklar göstermektedir. Bu konuda detaylı iç temizlik fiyatlarını belirleyen birkaç farklı başlık yer almaktadır. Bu başlıklar arasından yapılacak seçimler ya da başlıklar konusunda yapılan değerlendirmeler ile bu konuda kesin bir sonca varılması da sağlanacaktır.

Antibakteriyel temizlik ürünleri ile yapılan detaylı iç temizlik fiyatları araç tipine göre de değişmektedir. Yani detaylı iç temizlik fiyatları hem araç tipine göre hem de kullanılan temizlik malzemelerine göre değişiklik göstermektedir.  Hijyenik şekilde antibakteriyel ürünler ile gerçekleştirilen detaylı iç temizlik fiyatları yaklaşık 300 lira civarında yer almaktadır. Elbette bu fiyat araç ayrıntısı ya da halı ve koltuk döşemeleri standart olan araçlar için geçerlidir. Farklı özellikte bulunan araçlar için fiyat aşağı ya da yukarı miktarlara da çıkmaktadır. Bunun yanı sıra koltuk koşuma ya da kir leke önleme işlemi için verilen fiyatlar ile 90 ile 100 lira arasında değişmektedir. ozon dezenfektasyonu ile ilgili yapılan çalışmalar sonrasında ise bu bölüm için verilen fiyatlar da 80 ile yüz lira arasında değişmektedir.

Klima dezenfektasyonu ile yapılacak olan değişiklikler ve bu konudaki işlemler de detaylı iç temizlik fiyatları konusuna 70 ile 80 lira arsında bir katkıda bulunmaktadır. Tüm bu fiyatlar konusunda kullanılan malzemeler ya da işlemi gerçekleştirecek olan uzman özellikleri de dikkate alınmalıdır. Uygun fiyatlar ile aracınızın sıkıntı oluşturması istenmeyen bir sonuçtur.

order zudena