: +90 212 282 88 00

Araçlarda Seramik Boya Kaplama

sonax-bmw

Seramik Boya Kaplamada Dış Etkenler

Son zamanlarda araçların dış etkenlerden yüzeyinin korunması için yaptırılan ve araçlara ekstra parlaklık kazandıran seramik boya kaplama işlemi sıkça karşımıza çıkmaktadır. Araçlarda seramik boya kaplama işleminin sık şekilde karşımıza çıkmasının ise birçok nedeni bulunmaktadır. Florin içermeyen bir formül ile uygulanan seramik boya kaplama aracınıza kesinlikle zarar vermemektedir. Ayrıca bu işlem araçlarınızda ekstra pürüzsüz ve parlak bir görünüm oluşmasını da sağlamaktadır. Araçlar için uygulanan seramik boya kaplama ile araçlarda esnek boya yüzeyi de bulunmaktadır.

Seramik Boya Kaplamada Parlaklık

Yoğun ve derin bir parlaklık kazanmak amacıyla Araçlarda Seramik Boya Kaplama uygulaması mutlaka yapılmalıdır. Ayrıca seramik boya kaplama uygulamasının çizik doldurma ve kapatma etkisi de bulunmaktadır. Yani seramik boya kaplama ile araçlarınız kaybetmiş olduğu eski parlak görünümüne yeniden kavuşacaktır. Bunların yanı sıra uygulanan seramik boya kaplama işlemi için 26 aya kadar garanti de verilmektedir. Bu işlem sonrasında araç 36 ay boyunca parlaklığını korumaktadır. Seramiğin yüzeyine sürülen sır kaplama da örtücü ve kapatıcı etki yapacaktır. Bu sayede araç kendi görünümünden ilerleyen zamanlarda da uzun süreli olarak bir şey kaybetmeyecektir. Çevreye zarar evren hiçbir etkisi bulunmayan seramik boya kaplama gayet güvenilir şekilde uygulanmaktadır.

Seramik Boya Kaplama İşlemini Yapacak Teknisyenler

Araçlar için seramik boya kaplama işlemi herkes tarafından yapılmamaktadır. Bu işlem için eğitim almış, gerekli tecrübelere sahip teknisyenler bulunmaktadır ve Araçlarda seramik boya kaplama işlemi mutlaka bu teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Eğitim gören ve sürekli bu konuda oluşan gelişmeleri takip eden teknisyenler bu işlemi rahat bir şekilde kısa zaman diliminde ve oldukça profesyonel şekilde uygulamaktadır. Fakat uygulamayı yapan kişi konuda uzman değilse ve seramik boya kaplama konusunda yeterli bilgi ve beceriye sahip değilse aracınız sıkıntılı bir duruma düşecektir.