: +90 212 282 88 00

Araçlarda Detaylı İç Temizlik

ic-yuzey2

Araç bakımı ve temizliği pek çok kişi tarafından büyük bir itina ile yaptırılan ve takip edilen işlemler arasında yer almaktadır. Detaylı iç temizlik için yapılacak çalışmalarda ise alanında uzman firmalardan destek almak şarttır.  Otomobiller için uygulanan detaylı iç temizlik için kullanılan temizlik malzemeleri ve uygulanan yöntemleri uzman bir şekilde seçmek ve uygulamak aracınızın kusursuz şekilde temizlenmesini sağlayacaktır. Araçlarda detaylı iç temizlik işlemine öncelikle otomobilinin içinin, koltukların, halıların, paspasların ve bagajın güçlü vakumlu süpürge ile süpürülmesiyle başlanmaktadır. Bu işlemden sonra koltuklar, halılar ve paspaslar özel temizlik maddeleri ile temizlenmeye başlanmaktadır.

Özel temizlik maddeleri ile temizleme işlemi sonrasında araç içinde durulama ve emme işlemleri başlamaktadır. Bu işlem ile detaylı iç temizlik sonrasında araç içinde kumaş ya da halılara nüfuz eden kirler koltuk ya da halılardan arındırılmaktadır. Bu işlemler ile halı ya da koltuk yüzeylerinde bulunan bakterilerin yüzde doksan dokuzu öldürülmektedir. Yani bu işlem ile aracınız sadece temizlenmekle kalmayarak ayrıca sağlıklı bir ortama da kavuşmaktadır. Aracınızda çıkması zorlu olan kir ve lekeler için ise ekstra etkili temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Böylece detaylı iç temizlik ile aracınızın her alanı eksiksiz bir şekilde temizlenmektedir. Bunun yanı sıra halı ya da koltuklarda koku yapan kir ve lekeler için ise koku giderici maddeler uygulanmaktadır.

Araç içinde uygulanan detaylı iç temizlik işlemlerinin tüm ayrıntıları bagaj için de uygulanmaktadır. Yapılan işlemler sonrasında aracın tavanı özel antibakteriyel temizlik malzemeleri ile temizlenmektedir. Bu arada tavan için uygulanan işlemlerde ekstra hassasiyet gösterilmektedir ve bu işlemler ile tavanın sarkmamasına, zedelenmemesine de son derece dikkat ederek araçlarda detaylı iç temizlik yapılmaktadır.