: +90 212 282 88 00

Araç Seramik Korkuma

Seramik-arac-koruma1

Araç Seramik Koruma

Araç seramik koruma araç boya yüzeyinde oluşabilecek doğal ve endüstriyel tahribatları önlemek amacıyla geliştirilmiştir. Özel olarak geliştirilen bu ürün özel uygulama tekniği ile sertifikalı otomobil koruma teknik personelleri tarafından araçınıza profesyonelce uygulanır.
Olumsuz hava koşullarından aracınızın boyası etkilenir. Araç seramik koruma ile aracınızın boyası uygulama sonrasında, olumsuz doğa koşullarının meydana getirebileceği olumsuz etkilerden tam anlamıyla korunmuş olur. Araç seramik koruma ile ağaç reçinelerinin, kuş dışkılarının ve böcek yapışmalarının ihtiva ettiği asit türlerinin boya yüzeyinde yapacağı tahribatın etkisini geciktirir. Araç seramik koruma sayesinde güneşin zararlı ultraviyole ışınlarının araç yüzeyinde oluşturacağı matlaşmada engellenmiş olur.

Sonax Seramik Kaplama’nın Üstün Özellikleri

Araç seramik korumanın garanti süresi 36 aydır. Araç seramik Koruma esnek bir yapıya sahiptir.
Araç kaplama uygulamalarında dış etkenlerden kaynaklanan ısı değişimleri genleşmelere neden olduğunda boya ve vernik katlamaları çatlamaktadır. Araç seramik koruma ile aracınızın böyle bir duruma maruz kalmasını engellemiş olursunuz. Esnek yapısı ile aracın orijinal verniği gibi esnek bir yapıya sahip olduğu için kapladığı yüzey ile birlikte hareket eder. Böylelikle yüzeyde yaşanacak değişimlere uyumludur. Böylece uzun süre dayanabilen bir koruma oluşturur.

Seramik Koruma Çevre Zararı

Araç seramik koruma insan sağlığına ve çevreye zarar vermediğine ilişkin sertifikalıdır. Özellikle ürünün uygulanması esnasında uygulayan usta ve etrafındaki diğer personel ürünü solumakta ve ürüne dokunmaktadır. Kimyasal karışım içeriğine sahip olan bu ürünün insan sağlığına ve ortama zarar vermemesi çok önemlidir. Sonax’ın araç seramik koruma ürünü insan sağlığına zarar vermediği test sonuçlarıyla kanıtlanmıştır. Bu konuda sertifikalıdır.
Sonax seramik koruma yüzeysel çizikleri doldurmada oldukça etkilidir.
Seramiğin yüzeyine sürülen kaplama gibi Sonax araç seramik koruma da örtücü ve kaplayıcı özelliğe sahiptir.