: +90 212 282 88 00

Araç Seramik Kaplama

araç seramik kaplama

Araç Seramik Kaplama Nedir?

Araç seramik kaplama, arabaların boyalarının zarar görmemesi için uygulanan bir teknolojidir ve arabaların kaporta kısımlarının orijinal kalması temin edilmiş olur. Söz konusu yöntemlerin uygulanması aşamasında seramik malzemesi her kısma uygulanarak söz konusu alanların korunması sağlanır.

clenbuterol usa online

Sünger ya da benzeri bir malzeme ile yüzeye uygulanan seramik malzeme zamanla kuruyarak koruma sağlayan kısım elde edilir. Günümüzde seramik uygulamaları sayesinde arabaların kaporta kısımlarında korunum sağlanmış olur.

SONAX Levent firması olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılayan orijinal ürün ve kaplama hizmetleri sunarız. Siz de arabaların kaporta kısımlarının korunması aşamasında bizden hizmet alabilirsiniz.

Aynı zamanda araç seramik kaplama uygulamaları kapsamında değişik sertlikte malzemeler ile daha yüksek koruma sağlanabilir.

Cam malzemesi ile yapılan bu tür çalışmalarda uygulama sonrasında malzeme kuruyarak koruyucu bir katman uygulanmış olur.  9h değerine kadar farklı katılıkta ve sertlikte uygulama yapılması mümkündür.

Kaportanın korunması aracın orijinal görünümünün korunması anlamına geldiğinden dolayı arabaların fiyatlarının düşmemesi için de yine seramik kaplama hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Arabaların kaporta kısımlarının korunması aşamasında ön plana çıkan bu tür detayların temini noktasında siz de bizden destek alabilirsiniz.

Araç Seramik Kaplama Neden Uygulanır?

Arabaların orijinal boyalarının zarar görmemesi için araç kaplama tercih edilir. Söz konusu uygulama arabaların dış etmenler nedeni ile zarar görmesi muhtemel olan kaportalarının yeniden canlandırılması aşamasında ön plana çıkar.

Özellikle güneş yanıklarından korunmak için kullanılan bu yöntem sayesinde farklı dış etmenlerin de arabanın kaportasında hasar oluşturmasının önüne geçilmiş olur. Seramik kaplama ile birlikte kar ya da benzeri dış ortam şartlarının arabalarda en az hasara neden olması temin edilmiş olur.

Bu uygulama aşamasında sert bir koruma yüzeyi oluşur. Zamanla ortaya çıkan aşınmaların yanı sıra kuş pisliği ya da yağmur kar suları gibi etmenlerin de zarar vermesi engellenmiş olur.

Bunların dışında kimyasal atıklar yollarda tuz birikimi gibi nedenlerden dolayı kaportalarda ortaya çıkan bozulmaların engellenmesi bu şekilde mümkündür.

Son zamanlarda arabaların orijinal kaporta görünümünün oluşturulması için tercih edilecek çözümler aşamasında seramik kaplama en popüler yöntemler arasında yer alır. Araç kaplama konusunda hizmet almak için firmamıza danışabilirsiniz.

Araç Seramik Kaplama Nasıl Yapılır?

Bu tür araç seramik işlemlerinden önce arabaların doğru bir şekilde temizlenmesi gereklidir. Temizlik aşamasından sonra genellikle bir sünger aracılığı ile yüzeye seramik malzemenin uygulanması gerçekleştirilir.

Uygulandıktan belirli bir süre sertleşmeye ve kurumaya başlayan bu malzeme etkin bir koruma sağlanması aşamasında ön plana çıkar. Sonuç olarak bu tür kaplama işlemlerinin gerçekleştirilmesi aşamasında araçlarda kaplama sorunlarının temini mümkündür.

Son zamanlarda araç kaplama hizmetlerinin temini noktasında ön plana çıkan bu yöntemde sert olmasına rağmen seramik kaplama malzemesinin dış etkenler nedeni ile çizilmesi mümkündür.

Fakat seramik malzeme çizilse ya da zarar görse de altında bulunan kaporta kısmının korunmasını temin eder. Sonuç olarak arabaların seramik kısımları dış ortam koşulları nedeni ile zarar görebilir.

Fakat koruma işlevi gereken alt kısımların tam olarak araç kaplama işlemleri ile korunması mümkündür. Seramik kaplama malzemesi pürüzsüz bir yüzey sağladığı için akışkan bir ortam sağlayarak arabanın daha temizlenebilir olmasını temin eder.

Son zamanlarda bu tür yöntemlerin uygulanması birçok arabada kendine yer bulur. SONAX Levent firması olarak insanların beklentilerini karşılayan çözümler üretiriz.

Araç Seramik Kaplamanın Faydası Nedir?

Araç kaplama işlemlerinin gerçekleştirilmesi aşamasında kullanılan seramik malzeme sertliği ile ön plana çıkan bir malzemedir. Günümüzde seramik malzemelerin kullanımı ile birlikte arabalarda kaporta kısımlarının korunması en başta gelen faydaları arasında yer alır.

Bunun yanı sıra arabalarda daha akışkan bir yüzey oluşturmak kirlerin ve yağmur sularının yüzeye tutunmasını engellediği için daha temiz bir araç görünümü de elde edilmiş olur. Araç kaplama işlemlerinin gerçekleştirilmesi ile birlikte arabalarda yüzeylerin daha kullanışlı hale gelmesi mümkündür.

Sonuç olarak arabaların kaporta kısımlarının üzerinde koruyucu bir tabaka olarak ön plana çıkan bu kısım, aynı zamanda arabaların çiziklerden ve yağmur suları kar suları gibi etmenlerden korunmasını temin eder. Günümüzde bu tür nedenlerden dolayı kullanılan farklı kalınlıkta seramik malzeme bulunur.

Aynı zamanda arabanın renk ve tasarımlarının uzun yıllar korunması aşamasında da yine araç seramik malzemesinin kullanımı ile başarılı sonuçlar elde edilmiş olur. Günümüzde arabaların bu tür kaplama malzemeleri sayesinde nitelikli bir dönüşüm elde etmek söz konusudur.

Seramik Kaplama Ürünlerinin Boyaya Zararı Var mı?

SONAX Levent firmamız tarafından başarılı bir şekilde uygulanan, söz konusu yöntemlerin arabaya ya da kaportaya bir zararı bulunmaz. Arabanın orijinal kaporta renklerinin korunması aşamasında bu tür hizmetler ön plana çıkar.

Özellikle son zamanlarda seramik kaplama ürünlerinin temini ile birlikte arabaların daha dayanıklı ve sert yüzeylere sahip olması dış ortam şartlarının zararlarını minimize etme noktasında iş görür.

Özellikle firmamız fiyat ve ürün garantisi olarak müşteri odaklı çalışmalar yaparak müşterilerin beğenisini kazanan ürünler ortaya koyar. Malzeme olarak değişik sertlikte malzeme uygulanması söz konusudur.

Birçok insan arabanın orijinal renginin korunması ve kaporta kısmının zarar görmemesi için bu tür kaplama hizmetlerini firmamızdan temin ederler. Sonuç olarak bu tür malzemeler sayesinde çizilmelerin alt katmanlara geçmesi önlendiği için daha iyi bir koruma sağlanmış olur.

Günümüzde bu tür kaplama ürünlerinin temini noktasında özellikle insanların arabaların boyası konusunda korkuları olmakla birlikte, esasen bu ürünler arabaların boyalarının orijinal kalması için gereklidir.

Bu nedenle de birçok insan arabaların zarar görmemesi ve arabaların yıllar boyu orijinal kaportası ile kalması açısından firmamızdan araç seramik kaplama hizmeti alması mümkündür.

Siz de arabaların boya kısımlarının zarar görmesini engellemek ve arabanın fiyatının düşmesini engellemek için bu yöntemleri güvenle kullanabilirsiniz.

Araç Seramik Kaplama Fiyatları 2021

Arabaların özelliklerine ve seramik malzemenin kaç kat uygulanacağına bağlı olarak kaplama fiyatları değişiklik gösterir. Aynı zamanda arabaların bu tür işlemler öncesinde hazır edilmesi önem taşır.

Gereken tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi aşamasında kaplama firmaları müşterileri için değişik fiyatlar sunar. Söz konusu fiyatlar ile arabaların daha kullanışlı ve korunaklı hale getirilmesi mümkündür.

Bunun yanı sıra arabaların dış ortam şartlarından en az zararla çıkması açısından da yine bu tür seramik malzemeler ön plana çıkar. Seramik malzeme sert bir malzeme olduğundan dolayı arabalarda maksimum koruma isteyenleri tercihleri arasında yer alır.

Her ne kadar bu malzemenin zamanla çizilmesi görülmekle birlikte alt tabakaların mümkün olan en fazla oranda korunması bu şekilde karşılanmış olur. Arabalarda ortaya çıkan bu tür sorunların giderilmesi aşamasında firmamız beklentileri karşılayan çözümler sunar.

Sonuç olarak ülkemizde sunulan bu tür hizmetleri güven ile SONAX Levent garantisi ile temin edebilirsiniz. Firmamız müşteri odaklı çalışmaları ve müşterilerin fiyat kalite beklentilerini karşılayan çözümler sunar.

Aynı zamanda sunulan çözümlerin temin ile birlikte arabalarda tam kaporta koruması sağlandığı için arabaların dış ortamlardan maksimum korunması temin edilmiş olur.

Siz de araç seramik kaplama hizmetlerinin temini noktasında firmamız hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Araç seramik kaplama fiyatları 2021 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.