: +90 212 282 88 00

Araç Koltuk Temizleme

ic-yuzey

ARAÇ KOLTUK TEMİZLEME

Araç içi temizliği sağlıklı ve rahat bir sürüş için oldukça önemlidir. Araç içi detaylı temizlik yapıldığı sürece aracınızı daha konforlu ve keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Detaylı Araç Koltuk Temizleme İşlemi

Detaylı iç temizlikle önce otomobilin tüm içi, koltukları, halıları, paspasları ve bagajı çok güçlü vakumla süpürülür. Araç içi ve koltuk yüzeyinde oluşan tozlar ve kirler yüzeyden arındırılır.
Araç içi koltuk temizleme ile aracınızın koltuklarında ulaşılamayan en derin bölgeler özel vakumla süpürülür. Böylelikle derinlerde kalmış kirlerden de araç koltuklarınız arındırılmış olur. Yolculuk esnasında dış etkenlerden kaynaklı koltuk yüzeyinde oluşan lekelerde araç koltuk temizleme ile giderilebilir.
Derinlemesine koltuk temizliği Sonax’ın özel olarak geliştirdiği ürünler ile gerçekleştirilir. Bu ürünler araç koltuk döşemenize herhangi bir zarar vermez.

Neden Araç Koltuk Temizleme

Araç koltuk temizleme ile kir ve leke yapıcı maddelerin elyafa işlemesini engellemek, hedeflenir. Aynı zamanda bu sistem vinil yüzeylerde de toz ve kirin gözeneklere yerleşmesini önlemek amacı ile SONAX tarafından geliştirilen bir sistemdir. Bu sistemde dokumanın rengi yumuşaklık, esneklik ve hava geçirgenliği gibi özellikleri, uygulamadan, kesinlikle etkilenmez. Bu uygulama sayesinde kumaşın lifleri sıklaşır dayanıklılığı artar. Uzun ömürlü olur. Vinil yüzeylere toz, leke ve kirlerin nüfuz etmesini engeller. Canlılık ve parlaklık sağlar. Deri yüzeylerin yumuşak ve canlı kalması sağlanır, zamansız kuruyup çatlamaları önler. Böylece deri koltuklarınız dış etken kaynaklı oluşabilecek herhangi bir aşınmaya karşıda koruma altına alınmış olunur. Temizliği yapılırken koruyucu ürünler ile de dayanıklılığı arttırılır.

Sonax Özel Koltuk Temizleyici

Sonax’ın özel olarak geliştirdiği ürünler ile otomobil içindeki tekstil bölgeleri “Koltuk Temizleyici”, deri bölgeleri “Sonax Deri Temizleyici Koruyucu” ve vinil bölgeleri için “Sonax Xtreme Torpido Temizleyici” ile koruma altına alınır.
Araç koltuk temizlemede detaylı olarak yapılan koltuk bakımı ve temizliği ile koltuklarınızda kir ve leke kaynaklı oluşabilecek kokularda önlemiş olur.