: +90 212 282 88 00

ARAÇ BOYA KORUMA

Araç Boya Koruma Hakkında

Araçlarımız sürekli dış etmenlerle karşı karşıya. Bunlar kışın yağan asitli yağmurlar, egzos dumanları, güneşin yakıcı sıcağı, kuş ve sinek kalıntıları, inşaat ve beton atıkları, yollardaki zift v.s. Araç boya koruma ile aracınızı bu dış etmenlerden koruyup zarar görmesini engelleyebilirisiniz.
Boya koruma nedir?
Araç boya koruma hizmeti aracınızın boyasını korumak bu sayede hem görünümünü iyileştirirken olası masraflardan size uzak tutmak ve 2. El değerini yükseltmek için yapılan işlemdir.

Araç Boya Koruma Hizmeti

Boya koruma Hizmeti alırken nelere dikkat edilmeli?
Araç boya koruma hizmeti alırken ilk boya koruma işleminden sonra periyodik bakım sürenizi, periyodik bakım hizmet bedelini, kalite kontrol sistemi olup olmadığını, kazalarda bölgesel hasar giderilme hizmetilerinin tamamını gözden geçirmeyi unutmayınız.

Araç Boya Koruma Kimler Yapabilir?

Oto boya koruma herhangi biri tarafından yapılabilir mi?
Boya Koruma işlemi eğitimden geçmiş teknisyenlerce yapılmalıdır Bu teknisyenlerin hem pratik hem teorik eğitimden geçmiş olması ve eğitimlerin gelişen teknolojiye ve üretilen boya koruma malzemeleri ile uygulama tekniklerinin arge çalışmalarına bağlı olarak yenilenmesi gerekir. Sonax tarafından eğitilmiş personeller araç boya koruma işlemini gerçekleştirmektedir.

Araç Boya Koruma Uygulamasının Kalitesi

Arabanıza gerçek bir boya koruma mı uygulandığı nasıl anlaşılır?
Araç boya koruma yapılıp yapılmadığını anlamanızın en iyi yolu zaman içinde arabanızda artan matlaşmadır. Ayrıca kuş pisliği, reçine, asit yağmuru, demir tozu gibi etkenlerle karşılaştıkça uzun dönemde yüzeyde meydana gelen sararma, , derin izler, pütürlü tabaka oluşumu gibi fiziksel ve kimyasal değişimlerle de bunu anlayabilirsiniz. Sonax tarafından gerçekleştirilen her işlemin garantisi mevcuttur.
Araca boya koruma yapıldığından anında emin olmanın yolu var mı?
Boya koruma işlemini zaman geçmeden anlamanız çok zordur. Arabanızın boya koruma yapıldığına emin olmak için güvenilir firmalarla çalışın, uygulayan kişilerin gerçek teknisyen olmalarına dikkat edin, garanti belgenizi mutlaka talep edin, kalite kontrol listesinden geçtiğinden emin olun. Sonax araç boya koruma ile aracınızda boyanızda güvende.