: 0 (212) 282 88 00

Sonax ile Yaza Merhaba

Yaza girerken kıştan kalan, kar çamur ve yağmur izlerinden iz kalmasın, bahar koksun diye Sonax müşterileri için hazırlanmış olan ‘Aracınızda bahar temizliği’ kampanyası 21 Mart-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Bahar kampamyasına dahil olan hizmetler ve detayları aşağıdaki gibidir;

 

Sonax Detaylı İç Temizlik

Aracınız Sonax otomobil yıkama hizmeti yapıldıktan sonra, tüm iç yüzeyler Sonax ın geliştirdiği özel temizleyiciler sayesinde materyellerin niteliğine göre detaylı temizlenir. Dokuların rengine cinsine göre zarar vermeden, niteliğini hiçbir şekilde bozmadan yapılan bu uygulama, sağlık koşulları içinde hiçbir sakıncası olamayan sertifikalı ürünlerdir.Temizliklerde kullanılan etkinliği yüksek bu hijyenik temizlik ürünleri aracınızdaki bakteri ve mikropların %99 unu yok eder. OZONLA DEZENFEKSİON işlemi ile elle ulaşılamayan yerler dahil dezenfekte edilir ve varsa hayvan,sigara,kan,benzin ve protein kaynaklı kokularıda yok eder.

 

Sonax Komple İç Koruma

Aracınızda detaylı iç temizlik ve sterilizasyon uygulaması ve ozonla dezenfeksion uygulaması yapıldıktan sonra tüm tekstil ürünleri Sonax tekstil koruyucu kir ve leke önleme sistemi ile koruma altına alınır. Deri bölgeler ise temizlendikten sonra,Sonax deri koruyucu ile koruma altına alınarak esneklik ve optimum yumuşaklık kazanılması sağlanır. Böylelikle kirin ve tozun yüzeylerde durma olasılığı çok azalır.

 

Sonax Klima Temizleme ve Dezenfeksion

Aracınızdaki klima kanallarında ısı nem ve karanlıkla beraber kararlı bir ortam oluşması sonucu oluşan bakteri ve kir ile zamanla küf nem ve kötü kokular ortaya çıkarır. Bu uygulama ile klima kanallarında ulaşılamayan yerlere kolaylıkla ulaşır, temizliğini ve dezenfeksionunu sağlar. Solunum yolları rahatsızlıklarını ve alerjik reaksionları önler. Sonax klima temizliği anti alerjenler içerir.