: 0 (212) 282 88 00

Seramik Araç Kaplama

Sonax Seramik Araç Kaplama

Seramik Araç Kaplama

Bu ürün araç boya yüzeyinde oluşabilecek  doğal ve endüstriyel tahribatları önlemek için geliştirilmiştir. Sonax tarafından eğitilmiş  sertifikalı otomobil koruma teknik personelleri tarafından özel tekniklerle profesyonelce uygulanır.

Hava kirliliği, çamur, asit yağmurları gibi olumsuz hava koşullarının  araç yüzeyinde oluşturacağı olumsuz etkilerden araç koruma altına alınmış olur. Bu uygulama ile kuş dışkılarının, ağaç reçinelerinin ve böcek yapışmalarının araç boya yüzeyinde vereceği tahribatın etkisi uzun süreli geciktirilmiş olur.  Aynı zamanda Sonax seramik araç kaplama sayesinde  güneşin zararlı ultraviyole  ışınlarının araç yüzeyine vereceği zararlar da engellenmiş olur ve araç yüzeyinin matlaşması engellenir.

Sonax Seramik Kaplamanın Özellikleri

  1. Uygulamanın garanti süresi 36 aydır.
  2. Sonax seramik kaplama esnek bir yapıdadır.

Güneş, yağmur, kar gibi hava şartlarından kaynaklanan ısı değişimleri genleşmeye neden olduğundan araç kaplama uygulamalarında vernik çatlamaları yaşanabilir. Sonax  seramik kaplama esnek bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kaplandığı yüzey ile birlikte hareket eder. Böylelikle uzun süre dayanan bir koruma elde edilmiş olur.

  1. Sonax seramik kaplama insan sağlığına ve çevreye herhangi bir zarar vermez ve bu konuda sertifikalıdır. Sonax seramik kaplama işlemi uygulanırken uygulamayı yapan usta ve etraftaki diğer personeller ürünü solumakta ve ürüne temas etmektedir. Sonax’ın seramik kaplama ürünü insan sağlığına zarar vermediği test sonuçlarıyla kanıtlanmış ve sertifika ile tescillenmiştir.
  2. Sonax seramik kaplama yüzeysel çizileri doldurur, örter ve kaplar. Tıpkı seramiğin üzerine sürülen sır kaplama gibi Sonax seramik kaplamada örtücü ve kaplayıcı özelliğe sahiptir.

Sonax Seramik Kaplamanın Avantajları

  • Sonax seramik kaplama florin içermeyen bir formüle sahiptir.
  • Boya yüzeyi esnektir.
  • Yoğun, derin parlaklık ve uzun süreli koruma sağlar.
  • Sonax seramik kaplamanın çizik  doldurma ve çizikleri kapatma etkisi vardır.
  • 36 ay boyunca boyayı ve parlaklığı korur.