: 0 (212) 282 88 00

Blog

Seramik Araç Kaplama Nedir ? Ve Nasıl Yapılır ?

Aracınızın güneş ışınları, reçine, kuş pisliği ve bunun gibi çevresel aşındırıcı etkenler sonucunda zarar görmesini ve parlaklığını yitirmesini engellemek amacıyla geliştirilmiş olan seramik araç kaplama yüzeydeki gözeneklerin en derin nokt..

DETAYA GİT

Seramik Kaplama Ne İşe Yarar ?

Birçok kişi araçlarını çevresel faktörden bunun yanı sıra aşınmalardan korumak için binlerce yola başvurmaktadır. Zaman içinde aracın boya ve alaşımları kavlayabilir, çatlayabilir ve bunun yanı sıra renk sormaları yaşanabilir. Bu noktada ya..

DETAYA GİT

Seramik Boya Kaplama Nedir ?

Seramik boya kaplama, araçlarda alaşım boylarında zamanla oluşan zararları engellemek amacıyla yapılan bir koruma çeşididir. Bu işlem araç yüzeyinde bulunan en derin noktalara dahi ulaşmaktadır. İşlem yıllar boyunca araç yüzeyinde oluşacak ..

DETAYA GİT

Seramik Boya Kaplama Fiyatları

Araçlar üzerinde oluşabilen doğal ya da kimyasal tahribatları önlemek amacıyla geliştirilen seramik boya kaplama ülkemizde son zamanlarda oldukça popüler hale gelen işlemler arasında yer almaktadır. işlemin popüler hale gelmesinin pek çok s..

DETAYA GİT

Araçlarda Seramik Boya Kaplama

Son zamanlarda araçların dış etkenlerden yüzeyinin korunması için yaptırılan ve araçlara ekstra parlaklık kazandıran seramik boya kaplama işlemi sıkça karşımıza çıkmaktadır. Araçlarda seramik boya kaplama işleminin sık şekilde karşımıza çık..

DETAYA GİT

Detaylı İç Temizlik Fiyatları

Pek çok kişi tarafından yıl içinde belli aralıklar ile mutlaka yaptırdığı detaylı iç temizlik, hem aracınız açısından hem de sağlığınız açısından önemli konular arasında yer almaktadır. Temizlik konusunda hassas olanların ve özellikle çocuğ..

DETAYA GİT

Detaylı İç Temizlik Faydaları

Araç temizliği hem sağlık açısından hem de temiz ve ferah bir ortam açısından oldukça önemli konular arasında yer almaktadır. Araçlar için özenli bir şekilde gerçekleştirilen detaylı iç temizlik faydaları ise aracınıza ve size sağladığı fay..

DETAYA GİT

Detaylı İç Temizliğin Püf Noktaları

Arabasını en temiz kullandığını iddia eden kişilerin dahi, belirli bir süre sonra araçlarının kirlenmemesi mümkün değildir. Çevresel faktörler, arabanın kirlenme süresini değiştirebilmektedir. Kalabalık ailelerin kullandığı araçların, daha ..

DETAYA GİT

Araçlarda Detaylı İç Temizlik

Araç bakımı ve temizliği pek çok kişi tarafından büyük bir itina ile yaptırılan ve takip edilen işlemler arasında yer almaktadır. Detaylı iç temizlik için yapılacak çalışmalarda ise alanında uzman firmalardan destek almak şarttır.  Otomobil..

DETAYA GİT

Araçlarda Detaylı İç Temizlik Nedir ?

Araçlarda yapılan temizlik işlemeleri farklılık göstermektedir. Araçların halı, koltuk, bagaj ya da tavanından ve daha pek çok farklı bölümlerinden oluşan temizlik işlemine araçlarda detaylı temizlik adı verilmektedir. Düzenli olarak yaptır..

DETAYA GİT

Seramik Boya Koruma Püf Noktaları

Seramik boya koruma aracınızın uzun ömürlü olması için yapılan ve araca uzun onur yanında estetik bor görüntü de kazandıran işlemdir.  Seramik boya koruma sayesinde aracınız yıllarca aynı ışıltı ve boya özelliğini korumaktadır.  Seramik boy..

DETAYA GİT

Araç Folyo Kaplama İçin Püf Noktalar

Folyo kaplama ile her geçen gün daha fazla şekilde karşılaşılmaktadır. Araç folyo kaplama aracı hem zararlı güneş ışınlarından korumaktadır. hem de kişisel zevke göre araç oluşturmaktadır. Ayrıca bu konunun en avantajlı tarafları arasında b..

DETAYA GİT

Sonax ile Yaza Merhaba

Yaza girerken kıştan kalan, kar çamur ve yağmur izlerinden iz kalmasın, bahar koksun diye Sonax müşterileri için hazırlanmış olan ‘Aracınızda bahar temizliği’ kampanyası 21 Mart-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bahar kampamy..

DETAYA GİT

SIFIR ARAÇLARDA HER BOYA KORUMAYA İNANMAYIN!

Birçok yetkili satıcı sıfır araç satışlarında satışla birlikte araca boya koruma uygulaması satışıda yapmaktadırlar. Bazı yerlerde boya koruma için 600-4000 TL fiyat aralığında satışlar gerçekleşmektedir.   Boya koruma uygulaması..

DETAYA GİT